"Skok do wyobraźni"
- warsztaty graffiti

Nasza wyobraźnia od stycznia zaczęła się kreatynie rozwijać, czego efektem okazał się obraz graffiti powstały podczas wyjazdu integracyjno-warsztatowego naszej szóstki (Amelii, Agnieszki, Magdy, Klaudii, Oli i Karola) wraz z naszym coachem Natalią Niemiec i opiekunem Małgorzatą Kunstman.

Na długi weekend majowy wyjechaliśmy do Żywca, gdzie wzięliśmy udział w warsztatach graffiti. Pod okiem specjalisty Dariusza Paczkowskiego, każdy z nas próbował stworzyć ciekawy szablon na torby ekologiczne oraz koszulki. Rysunki różniące się od siebie charakterem każdego z nas, dodały zwykłym rzeczom wspaniałego uroku.
Drugą niespodzianką, jaka nas czekała tamtego dnia było wycinanie ogromnych szablonów, które później mieliśmy przenieść na ścianę. Bez problemu w naszej grupie znalazły się dwie odważne osoby: Gosia i Agnieszka, które użyczyły nam swoich 'głów' do narysowania szablonów.
To zadanie pokazało nam jak wielkiej cierpliwości, dokładności i czasu to wymaga.
Gdy nasze graffiti w końcu pojawiło się na ścianie przy dworcu kolejowym w Żywcu, byliśmy dumni i zadowoleni ze swojego dzieła. Okazało się, że nie potrzeba wielkiego talentu aby zrobić coś naprawdę super.
Graffiti to forma sztuki, która jak się okazało ma kilku tysięczną historię, a która niestety w naszych współczesnych czasach jest postrzegana czasem jako wandalizm. Jednak po dwudniowych warsztatach, przekonaliśmy się sami, że dzięki niej można w najbardziej oryginalny sposób wyrażać swoje uczucia oraz emocje.

Dlatego dla młodzieży w wieku od 13 do 18 roku życia chętnych stworzyć coś pięknego i oryginalnego, czekają warsztaty z graffiti, które odbędą się w naszej Gminie Czorsztyn od 22 - 24.06. (piątek, sobota, niedziela).
Jednakże mamy ograniczoną ilość miejsc, dlatego kto pierwszy ten lepszy.
Zapisy telefonicznie, więcej informacji można uzyskać na plakatach lub na naszym profilu na Facebook'u Skok do wyobraźni.

Ola & Amelia